Dominik Sarga i Jakub Madej na dłużej w Wiśle

4 dni temu | 10.06.2024, 15:18
Dominik Sarga i Jakub Madej na dłużej w Wiśle

Dominik Sarga oraz Jakub Madej w przyszłym sezonie kontynuować będą swoją przygodę przy Reymonta. Klub skorzystał z opcji przedłużenia kontraktu o kolejny rok.

Jakub Madej treningi rozpoczynał w MTS Piast Skawina, gdzie przez kolejne lata zdobywał doświadczenie, grając w kilku kategoriach wiekowych. Po czasie przeszedł do Cracovii, jednak niedługo później zdecydował się skierować swoje kroki na drugą stronę Błoń. Piłkarz ma za sobą również pobyt na wypożyczeniu w Dalinie Myślenice. W obecnym sezonie młody obrońca rozegrał 278 minut w zespole rezerw, natomiast częściej oglądany był w rozgrywkach drużyny U-19 w Centralnej Lidze Juniorów. Pod okiem trenera Karola Nędzy zgromadził 601 minut.

Dominik Sarga to wychowanek klubu LKS Zielonka Wrząsowice, ale miał okazję występować też w młodzieżowej drużynie Borku Kraków. Na Reymonta trafił w przerwie zimowej 2019/2020 i wówczas dołączył do zespołu U-17, w którym stał się jednym z najskuteczniejszych zawodników. Przez kolejne dwa sezony zasilał szeregi ekipy U-18 i U-19, a obecnie jest jednym z kluczowych graczy rezerw Białej Gwiazdy. Dotychczas w drużynie Wisły II Kraków rozegrał 1775 minut, mając na koncie 17 goli i 3 asysty.

Panowie, gratulujemy i życzymy powodzenia!

Udostępnij