Trenerzy

Bartosz Bąk

Pierwszy trener
Wisła II Kraków

Data urodzenia: 01.07.1995
Licencja: UEFA A Elite Youth
W Wiśle od: 2015

Aleksandr Mikhailov

Asystent trenera
Wisła II Kraków

Data urodzenia: 21.12.1984
Licencja: UEFA PRO
W Wiśle od: 2023

Karol Nędza

Trener Wisła Kraków U-19

Data urodzenia: 04.09.1989
Licencja: UEFA A Elite Youth
W Wiśle od: 2019

Łukasz Kawa

Asystent trenera U-19

Data urodzenia: 30.06.1995
Licencja: UEFA A
W Wiśle od: 2021

Patryk Jałocha

Trener Wisła Kraków U-17

Data urodzenia: 30.12.1990
Licencja: UEFA A
W Wiśle od: 2014

Michał Sieroń

Asystent trenera U-17

Data urodzenia: 06.10.1997
Licencja: UEFA B
W Wiśle od: 2023

Mickael Wolski

Trener Wisła Kraków U-16

Data urodzenia: 05.03.1979
Licencja: UEFA A
W Wiśle od: 2022

Krystian Żakowicz

Trener Wisła Kraków U-15

Data urodzenia: 31.01.1995
Licencja: UEFA A
W Wiśle od: 2015

Kamil Król

Asystent trenera U-15

Data urodzenia: 02.07.1987
Licencja: UEFA A Elite Youth
W Wiśle od: 2022

Dawid Ślusarczyk

Trener Wisła Kraków U-14

Data urodzenia: 25.07.1996
Licencja: UEFA B
W Wiśle od: 2017

Michał Tyrka

Trener Wisła Kraków U-13

Data urodzenia:

09.02.1993
Licencja: UEFA A
W Wiśle od: 2022

Andrzej Pałka

Asystent trenera U-13

Data urodzenia:  31.10.1984
Licencja: UEFA A
W Wiśle od: 2023

Paweł Wasilewski

Trener Wisła Kraków U-12

Data urodzenia: 21.05.1982
Licencja: UEFA
W Wiśle od: 2021

Łukasz Skóra

Asystent trenera U-12

Data urodzenia: 12.07.1993
Licencja: UEFA A
W Wiśle od: 2022

Marcin Kordaszewski

Trener Wisła Kraków U-11

Data urodzenia: 1986
Licencja: UEFA A Elite Youth
W Wiśle od: 2016

Daniel Marzec

Asystent trenera U-11

Data urodzenia: 29.09.1985
Licencja: UEFA B
W Wiśle od: 2022

Mariusz Sobala

Trener Wisła Kraków U-10

Data urodzenia: 06.07.1986
Licencja: UEFA B
W Wiśle od: 2021

Adrian Kruba

Asystent trenera U-10

Data urodzenia: 19.12.1999
Licencja: UEFA C
W Wiśle od: 2023

Aleksei Khaletski

Trener Wisła Kraków U-11B

Data urodzenia: 19.06.1984
Licencja: UEFA A
W Wiśle od: 2021

Vladyslaw Yurchenko

Trener Wisła Kraków U-13B

Data urodzenia: -
Licencja: UEFA C
W Wiśle od:  2021

Grzegorz Talaga

Trener Wisła Kraków U-9

Data urodzenia: 04.09.1994
Licencja: UEFA B
W Wiśle od: 2021

Bartłomiej Zelek

Trener Wisła Kraków U-8

Data urodzenia: -
Licencja: UEFA A
W Wiśle od: 2018

Hubert Duplaga

Trener Wisła Kraków U-7

Data urodzenia: 05.02.1998
Licencja: UEFA B
W Wiśle od: 2022

Gracjan Chruściel

Asystent trenerów U-9 i U-7

Data urodzenia: 07.04.2001
Licencja: UEFA
W Wiśle od: 2022

Jakub Kulig

Asystent trenerów U-9 i U-7

Data urodzenia: 08.08.2002
Licencja: UEFA C
W Wiśle od: 2023

Witold Tomczyk

Asystent trenerów U-8 i U-7

Data urodzenia: 20.01.2003
Licencja: UEFA
W Wiśle od: 2022