Jałocha: Cieszę się, że do ostatniej minuty widać było pełne zaangażowanie

10 miesięcy temu | 19.11.2023, 21:00

Do myślenickiego ORLEN OIL Centrum Treningowego na starcie z zespołem U-17 przyjechał w sobotę GKS Bełchatów. Młodzi krakowianie po upływie 90 minut mogli cieszyć się z bardzo wysokiego zwycięstwa 7:0, a ich występ w tym spotkaniu podsumował szkoleniowiec drużyny Patryk Jałocha.

Wiślacka ekipa od pierwszego gwizdka arbitra narzuciła rywalowi swoje warunki gry, a taki stan rzeczy nie ustąpił już do samego końca. Zawodnicy Białej Gwiazdy do przerwy zapewnili sobie dwubramkowe prowadzenie, a po zmianie stron konsekwentnie dążyli do pewnego zainkasowania kolejnego kompletu punktów w obecnym sezonie. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem naszego zespołu, a jego opiekun nie krył zadowolenia z występu swoich podopiecznych.

„Mecz ten wymagał od nas sporo kreatywności podczas posiadania piłki, ale też ciągłej koncentracji i dobrego przygotowania na jej stratę i na pewno te dwa aspekty po dzisiejszym meczu poprawiliśmy w naszej grze. Myślę, że możemy być zadowoleni z ilości zdobytych bramek, a także z ilości stworzonych sytuacji. Cieszę się, że do ostatniej minuty było widać pełne zaangażowanie, determinację i chęć realizacji naszych założeń.” – mówił Patryk Jałocha.

Drużyna CLJ U-17 w kolejnym meczu zmierzy się z przeciwnikiem, którego podejmować miała dopiero na wiosnę, a więc podopieczni trenera Patryka Jałochy rozegrają mecz awansem. Rywalem młodych Wiślaków będzie Polonia Warszawa, a to spotkanie 16. serii gier odbędzie się w najbliższą sobotę 25 listopada o godzinie 12:00 w myślenickim centrum treningowym.