JOP: CHCEMY W KAŻDYM SPOTKANIU WYKORZYSTYWAĆ JAK NAJWIĘCEJ OKAZJI

11 miesięcy temu | 26.09.2023, 10:03

Zawodnicy Wisły II Kraków w środę w meczu 10. kolejki JAKO IV Ligi pokonali wysoko MKS Trzebinia 7:1. Spotkanie to podsumował trener drużyny rezerw, Mariusz Jop.

Wiślacy w środowe popołudnie mieli okazję rywalizować w meczu wyjazdowym z MKS Trzebinia, aż siedmiokrotnie pokonując bramkarza rywali. Autorem trzech celnych trafień dla zespołu z Reymonta był Dominik Sarga, dwa razy piłkę w siatce umieszczał Karol Tokarczyk, a po jednym golu dołożyli Marc Grau i Marcin Bartoń. Przeciwnicy starali się odgryzać przyjezdnym, jednak udało im się tylko raz odnaleźć drogę do bramki strzeżonej przez Kamila Brodę, wskutek czego starcie to zakończyło się wysokim zwycięstwem krakowian 7:1.

„W pierwszej połowie utrzymywaliśmy dobre tempo gry, przeważaliśmy nad rywalami i realizowaliśmy założenia, zarówno w defensywie jak i w ofensywie. Po zmianie stron w naszą grę wkradło się więcej chaosu i widoczna była chęć indywidualnego rozwiązywania sytuacji przez zawodników, co zaburzało naszą zespołowość. Pomijając te niedociągnięcia, z pewnością mamy z czego się cieszyć, ponieważ po raz kolejny wygramy wysoko. Chciałbym jednak, byśmy w każdym spotkaniu starali się wykorzystywać jak największą liczbę okazji. Dzisiaj mogliśmy zdobyć jeszcze więcej bramek, bo mieliśmy na to szanse, ale by to zrobić musimy być bardziej konsekwentni i przede wszystkim grać zespołowo, co w drugiej połowie nie do końca nam wychodziło.” – powiedział trener drużyny rezerw, Mariusz Jop.

Kolejne spotkanie Wiślacy rozegrają już w sobotę o godzinie 11:00, kiedy to w Myślenicach podejmować będą Poprad Muszyna.