NĘDZA: POMIMO OSŁABIENIA ROBILIŚMY WSZYSTKO, ABY ODWRÓCIĆ LOSY MECZU

11 miesięcy temu | 16.10.2023, 14:46

W minioną niedzielę zespół CLJ U-19 mierzył się na wyjeździe z ekipą Sandecji Nowy Sącz. Wiślacy musieli uznać wyższość rywala, ulegając mu 2:3. Na temat tego pojedynku swoje zdanie wyraził szkoleniowiec drużyny – Karol Nędza.

Wiślacy nie doświadczyli w niedzielę łatwej przeprawy. Już od początkowych minut starcia musieli sobie radzić grając w osłabieniu. Do przerwy rywale prowadzili dwiema bramkami, lecz po zmianie stron krakowianie zdołali dwukrotnie pokonał golkipera gospodarzy. Sandecja nie złożyła jednak broni i dorzuciła jeszcze jedno trafienie, które zapewniło im komplet punktów.

„Już w 8. minucie spotkania znacząco utrudniliśmy swoją sytuację na uzyskanie korzystnego rezultatu w tym meczu. Pomimo gry w osłabieniu, robiliśmy wszystko aby odwrócić niekorzystny przebieg tego spotkania. Moi zawodnicy ofiarnie walczyli, lecz zaangażowanie nie wystarczyło przy popełnieniu tak rażących błędów w defensywie i sprokurowaniu dwóch rzutów karnych.” – powiedział trener Karol Nędza.

Podopieczni trenera Karola Nędzy w ligowej tabeli plasują się obecnie na 12. miejscu, a więc tuż nad strefą spadkową. Na swoim koncie mają 8 punktów, na które złożyły się dwa zwycięstwa, dwa remisy oraz pięć porażek.

Najstarszy wiślacki zespół występujący w Centralnej Lidze Juniorów w następnej kolejce zmierzy się z Wartą Poznań. Mecz zaplanowano na sobotę 21 października, a pierwszy gwizdek sędziego wybrzmi o godzinie 11:00.