NĘDZA: STARAMY SIĘ NADRABIAĆ NASZE DEFICYTY

1 rok temu | 30.08.2023, 15:57

Zespół U-19 w piątek musiał uznać wyższość Zagłębia Lubin 1:2 w spotkaniu w ramach trzeciej kolejki Centralnej Ligi Juniorów. Gola dla Białej Gwiazdy zdobył Dawid Gap. – Z treningu na trening staramy się nadrabiać nasze deficyty w kontekście zarówno zespołowym, jak i indywidualnym – mówił po meczu trener Karol Nędza.

Wiślacy w piątkowe popołudnie stoczyli wyrównany bój z Zagłębiem Lubin. Miedziowi otworzyli wynik meczu, ale podopieczni Karola Nędzy zdołali odpowiedzieć w 25. minucie po trafieniu Dawida Gapa. Ostatnie słowo należało jednak do rywali, którzy jeszcze przed przerwą zadali decydujący cios.

„Przegrywamy spotkanie z drużyną o większej jakości piłkarskiej. Rywale byli przeważającą stroną w tym spotkaniu. Z treningu na trening staramy się nadrabiać nasze deficyty w kontekście zarówno zespołowym, jak i indywidualnym tak, by efekty pracy były jak najszybciej widoczne” – zapewnia trener Karol Nędza.

W trzech spotkaniach ligowych Wiślacy uzbierali na swoim koncie jeden punkt. Szansą na podreperowanie dorobku punktowego będzie kolejny pojedynek z Koroną Kielce. Mecz zaplanowano na sobotę, 2 września na godz. 12.00.