Spędź wakacje z Wisłą Kraków! Ruszają zapisy na Wisła SUMMER CAMP 2024!

1 miesiąc temu | 16.04.2024, 20:15
Spędź wakacje z Wisłą Kraków! Ruszają zapisy na Wisła SUMMER CAMP 2024!

Wakacje po Wiślacku! Już na przełomie czerwca i lipca rusza kolejna edycja Wisła SUMMER CAMP, która skierowana będzie do najmłodszych fanów, nie tylko Wisły Kraków. W programie znajdują się m.in. zwiedzenie Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana, treningi pod okiem wykwalifikowanych trenerów Białej Gwiazdy, zajęcia judo czy wizyta na treningu pierwszego zespołu Wisły Kraków. Nie zwlekaj i zapisz się już teraz! W poprzednich trzech latach w półkoloniach Wisły Kraków udział wzięło blisko 1000 dzieci. Partnerem wydarzenia jest Sponsor Główny Akademii – firma ORLEN OIL.

Powoli zbliżają się wakacje, a to oznacza również, że niebawem rusza kolejna edycja aktywnych półkolonii na Stadionie Wisły Kraków! Zajęcia w okresie wakacyjnym skierowane do najmłodszych co roku cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród młodych zawodników oraz fanów Białej Gwiazdy.

W tym roku Akademia Wisły przygotowała cztery turnusy dla dzieci od 6. do 14. roku życia (roczniki 2010-2018) wypełnione po brzegi licznymi atrakcjami. Na uczestników tegorocznej edycji Wisła SUMMER CAMP czeka m.in. zwiedzanie kuluarów Stadionu, na którym swoje mecze rozgrywa zespół Alberta Rude, treningi nad którymi piecze sprawować będą wykwalifikowani trenerzy wiślackiej Akademii, zajęcia judo, warsztaty z robienia lizaków czy wyjazd do Parku Wodnego.

Ukoronowaniem każdego turnusu będzie wizyta w bazie treningowej w Myślenicach, gdzie na wszystkich uczestników czekać będą zawodnicy pierwszego zespołu Wisły Kraków. Każdy uczestnik Wisła SUMMER CAMP otrzyma również pakiet startowy, w którego skład wejdzie koszulka, spodenki, czapeczka, bidon oraz worek. Wszyscy uczestnicy będą pod opieką wykwalifikowanych wychowawców, którzy mają wieloletnie doświadczenie w organizowaniu tego typu półkolonii. Organizator zapewnia wyżywienie (śniadanie oraz obiad) oraz ubezpieczenie NWW.

Koszt udziału w jednym turnusie to 1.299 zł, ale na wszystkich, którzy dokonają zapisu do końca kwietnia czeka mniejsza kwota – 1.199 zł.

Terminy turnusów:

Turnus I - 24-28 czerwca 2024 r.

Turnus II - 1-5 lipca 2024 r.

Turnus III - 8-12 lipca 2024 r.

Turnus IV - 15-19 lipca 2024 r.

Zapisz się na Wisła Summer Camp 2024! Kliknij tutaj!

Masz pytanie? Napisz do nas!: [email protected]om

Spędź wakacje wraz z Wisłą Kraków! Do zobaczenia!

Udostępnij