U-17: Podział punktów z Igloopolem

2 miesiące temu | 13.03.2024, 22:29

Drużyna U-17 w środę zmierzyła się w ligowym pojedynku w ramach Centralnej Ligi Juniorów z rówieśnikami z Igloopolu Dębica. Starcie to zakończyło się remisem 2:2, a bramki dla zespołu z Reymonta zdobywał Łukasz Staniów i Bruno Skoczek.

Podopieczni trenera Patryka Jałochy w zaległym meczu ligowym stanęli naprzeciw wymagającego rywala, jakim jest Igloopol Dębica. Spotkanie to nie zaczęło się zgodnie z oczekiwaniami krakowian, gdyż już w 19. minucie gospodarze pokonali golkipera Białej Gwiazdy, otwierając wynik spotkania. Do przerwy zawodnikom Wisły nie udało się skutecznie odpowiedzieć, z kolei zaledwie 7 minut po rozpoczęciu drugiej połowy zespół z Dębicy mógł cieszyć się z kolejnej strzelonej bramki, prowadząc już 2:0.

Gracze Wisły pomimo trudnego położenia nie załamywali rąk i do końca walczyli o odwrócenie losów tego spotkania, co dało efekt w doliczonym czasie gry, kiedy to pierwszą bramkę dla przyjezdnych zdobył Łukasz Staniów, a chwile później na listę strzelców wpisał się Bruno Skoczek.

Igloopol Dębica U-17 - Wisła Kraków U-17 2:2 (1:0)
bramki dla Wisły: Łukasz Staniów 90+1’, Bruno Skoczek 90+3’

Wisła Kraków U-17: Kacper Pisarek - Eryk Daczewski, Dawid Szczepaniak, Kacper Symula - Nathan Lis, Jan Molenda, Antoni Wójcik, Aleksy Rokosz - Łukasz Staniów, Szymon Kawała, Maciej Szmydt

Ławka rezerwowych: Karol Dołkin, Mateusz Kania, Jakub Małek, Filip Michałowski, Dawid Rataj, Bruno Skoczek, Kacper Trznadel